Мама купила 6 кг цукерок двох видів за ціною 18 грн 15грн.Скільки кілограмів цукерок кожного виду купила мама якщо покупка коштує 96 грн?
Sos
чиво
18*2=36 96-36=60 60:15=4 вiдповiдь: по 18грн 2 кг, по 15грн 4 кг
18 на 2 равно 36 96-36 равно 60 60:15 равно 4