Як мені розвязати задачу-художник придбав 2 набори фарб.в 1 було 18 тюбиків,а в...

0 голосов
127 просмотров

Як мені розвязати задачу-художник придбав 2 набори фарб.в 1 було 18 тюбиків,а в іншому-12.за 1 набір він заплатив на 72 грн більше,ніж за 2й.скільки коштує кожний набір,якщо всі тюбики в наборах мають однакову ціну?


Математика (20 баллов) | 127 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

1) 18-12=6(т.)
2) 72:6=12 (грн) - вартість 1 тюбика фарби
3) 18х12=216 (грн) - вартість 1 набора
4) 12х12=144 (грн) - вартість другого набора (можна записати 216-72=144 (грн))
Відповідь: вартість першого набора - 216 грн, а другого - 144 грн.

(158 баллов)