Купили 5 кг яблок по 9 грн і кілограм ківі за 18грн. яка вартість покупки.условие памогите написать
Яблоки 5 кг по 9 грн Киви 1 кг по 18 грн Разом ? 5*9=45 грн яблука 45+28=73 грн Ч.в. 5*9+18=73 грн