Для класу купили 48 шошитів по 3 грн за кожний і 72 зошити за ціною в три рази дорожщою...

0 голосов
32 просмотров

Для класу купили 48 шошитів по 3 грн за кожний і 72 зошити за ціною в три рази дорожщою .яка вартість зошитів купили для класу ?


Математика (38 баллов) | 32 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

1)48•3=144(грн)-коштують 48зошитів
2)3•3=9(грн)-коштує 1зошит
3)72•9=648(грн)
4)648+144=792
(18 баллов)