За 6 кг апельсинів і 3 кг бананів заплатили 39 грн, а 9 кг апельсинів дорожчі за 5 кг бананів на 30 грн.Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки коштує 1 кг бананів?
6а+3б=39 \:3\ 9а-5б=30 2а+б=13; б=13-2а 9а-5(13-2а)=30 б=13-2а 9а-65+10а=30 б=13-2а 19а=95 б=13-2а а=5 б=3 а=5 Відповідь: 5 грн, 3 грн.