Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива,усього на суму 639 грн.Скільки коштує 1 кг цукерок,якщо 1 кг печива коштує 23 грн?
Ваша робота повинна виглядати так.
с продажи печенья он получил 9*23=207грн
значит, с продажи конфет 639-207=432грн
значит цена 1кг конфет = 432/12=36грн