Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива,усього ** суму 639 грн.Скільки коштує 1 кг...

0 голосов
236 просмотров

Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива,усього на суму 639 грн.Скільки коштує 1 кг цукерок,якщо 1 кг печива коштує 23 грн?


Математика (19 баллов) | 236 просмотров
Дано ответов: 2
0 голосов
Правильный ответ

Ваша робота повинна виглядати так.


image
(129k баллов)
0 голосов

с продажи печенья он получил 9*23=207грн

значит, с продажи конфет 639-207=432грн

значит цена 1кг конфет = 432/12=36грн

(84 баллов)