4л яблучного соку коштують 4*195 (копійок) = 780 (коп.)
6л виноградного соку коштують 6*360 (копійок) = 2160 (коп.)
Всього вартість двох соків = 780+2160=2940
Оскільки взяли 4л ябл. та 6л. виноградн. соку, то всього суміші утворилося 4+6=10 (л)
Щоб знайти ціну 1 л суміші, треба вартість усієї суміші розділити на кількість літрів:
2940:10=294 (коп.) = 2 грн. 94 коп.