Ответ:
3 грн - за 1кг лимонів і 2 грн за 1 кг апельсинів
Объяснение:
Нехай х - ціна за 1 кг лимонів
тоді y - ціна за 1 кг апельсин
Тут необхідна система рівнянь
першим буде 7y+4x=26
другим
![\left \{ {{7y + 4x = 26} \atop {2x + 4 = 5y}} \right. \\\\ \left \{ {{7y + 4x = 26} \atop {2x + 4 = 5y}} \right. \\\\](https://tex.z-dn.net/?f=%5Cleft%20%5C%7B%20%7B%7B7y%20%2B%204x%20%3D%2026%7D%20%5Catop%20%7B2x%20%2B%204%20%3D%205y%7D%7D%20%5Cright.%20%5C%5C%5C%5C)
домножуємо нижнє рівняння на -2
![\left \{ {{7y+4x=26} \atop {2x + 4=5y | * -2}} \right. \\\\\left \{ {{7y+4x=26} \atop {-4x - 8 = -10y}} \right. \\\\\left \{ {{7y+4x=26} \atop {-4x + 10y = 8}} \right. \\\\ \left \{ {{7y+4x=26} \atop {2x + 4=5y | * -2}} \right. \\\\\left \{ {{7y+4x=26} \atop {-4x - 8 = -10y}} \right. \\\\\left \{ {{7y+4x=26} \atop {-4x + 10y = 8}} \right. \\\\](https://tex.z-dn.net/?f=%5Cleft%20%5C%7B%20%7B%7B7y%2B4x%3D26%7D%20%5Catop%20%7B2x%20%2B%204%3D5y%20%7C%20%2A%20-2%7D%7D%20%5Cright.%20%5C%5C%5C%5C%5Cleft%20%5C%7B%20%7B%7B7y%2B4x%3D26%7D%20%5Catop%20%7B-4x%20-%208%20%3D%20-10y%7D%7D%20%5Cright.%20%5C%5C%5C%5C%5Cleft%20%5C%7B%20%7B%7B7y%2B4x%3D26%7D%20%5Catop%20%7B-4x%20%2B%2010y%20%3D%208%7D%7D%20%5Cright.%20%5C%5C%5C%5C)
Використовуємо спосіб додавання, вийде:
17y=34
y=2
Підставляємо в одне з рівнянь:
7*2 + 4x = 26
14 + 4x = 26
4x = 12
x = 3