Скільки коштує 1 кг цукерок якщо 7/9 кг коштують 42грн

0 голосов
70 просмотров

Скільки коштує 1 кг цукерок якщо 7/9 кг коштують 42грн


Математика (12 баллов) | 70 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

Ответ: 1кг цукерок коштує 45грн

Пошаговое объяснение:

42:7*9=6*9=45

(936 баллов)