Ответ:
Объяснение: Нехай 1 кг бананів коштує х грн, а 1кг апельсинів -у грн. Тоді 4 кг бананів коштує 4х грн, 3кг апельсинів коштує - 3у грн. Разом 4 кг бананів і 3кг апельсинів коштують 69грн, 3кг бананів дорожчі, ніж 2кг апельсинів на 5грн. Складаємо систему:
Помножимо перше рівняння на 2, а друге рівняння на 3
Знайдемо суму
17х=153
х=153:17
х=9 (грн)- коштує 1 кг бананів
4*9+3у=69
3у=69-36
3у=33
у=33:3
у=11 (грн)- коштує 1 кг апельсинів