Учень витратив 16,8 грн., купивши 4 зошити і2 ручки. Скільки коштує один зошит, якщо одна...

+681 голосов
1.8m просмотров

Учень витратив 16,8 грн., купивши 4 зошити і2 ручки. Скільки коштує один зошит, якщо одна ручка коштує 3,4 грн? даю 15 балов


Математика | 1.8m просмотров
Дан 1 ответ
+52 голосов
  1. 16,8 – (3,4 * 2) = 16,8 – 6,8 = 10 грн – цена за 4 тетради;
  2. 10 : 4 = 2,5 грн – цена одной тетради.

Ответ: 2,5 гривнi стоит одна тетрадь.

(5.4k баллов)