7кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 42 кг яблук?
1) 42:7=6 (раз)
2) 4*6=24 (кг)
Ответ: 24кг
Ответ: 24кг .....это и есть ...