Василько купив 2,5 кг печива першого виду по 36 грн за кілограм і 1,5 кг печива другого виду.Середня ціна купленого печива становила 39 грн.Скільки коштував кг печива другого виду?Помогите пожалуйста очень срочно
2.5+1.5=4 кг всього купили печива 39*4=156 грн заплатили все печиво 2.5*36=90 грн заплатили за все печиво першого виду 156-90=66 грн заплатили за все печиво другого виду 66:1.5=44 грн коштує 1 кг печива другого виду =====================================