Яблуко і груша разом коштують 12 коп а три гроші та два яблука. 31 коп скільки коштує...

0 голосов
389 просмотров

Яблуко і груша разом коштують 12 коп а три гроші та два яблука. 31 коп скільки коштує окремо одне яблуко та одна груша


Математика (565 баллов) | 389 просмотров
Дано ответов: 2
0 голосов
Правильный ответ

Одне яблуко і одна груша коштують 12коп, два яблука і дві груші коштують 12+12=24(коп)
Тепер, якщо від ціни трьох груш і двох яблук віднімемо ціну двох груш і двох яблук, то отримаємо ціну однієї груші 31-24=7(коп)
Тепер 12-7=5(коп)- коштує одне яблуко
Можна і рівнянням, але ви ще не вчили, як розв"язувати систему рівнянь з двом змінними

(14.0k баллов)
0

обалдеть, супер!

0

Та да - мне такое не решить :D если бы

0

огромное спасибо

0 голосов

Х - яблука, у - груши
х+у=12 та 2х+3у=31
Акхм... дальше затруднения пошли .о. хоть задача и легкая 

(338 баллов)
0

спасибо большое вам

0

так а как дальше?

0

смешать два уровнения, подставив вместо неизвестного сумму неизвестных, а потом сократить?

0

х=12-у і це замість х треба підставити в друге рівняння: 2(12-у)+3у=31 24-2у+3у=31 у=31-24 у=7

0

12-7=5

0

точно, в уме где то так и представлял

0

спасибо ребятки