Кілограм цукерок коштує 24 грн, а кілограм печива у 2 рази дешевший від цукерок. Скільки коштують 6 кілограмів печива???
24грн:2=12грн коштує 1кг цукерок 12грн*6кг=72грн
Дякую Дуже Сильно!!!!!!!!!