Кілограм цукерок коштує 24 грн, а кілограм печива у 2 рази дешевший від цукерок. Скільки...

0 голосов
142 просмотров

Кілограм цукерок коштує 24 грн, а кілограм печива у 2 рази дешевший від цукерок. Скільки коштують 6 кілограмів печива???


Математика (147 баллов) | 142 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

24грн:2=12грн коштує 1кг цукерок
12грн*6кг=72грн

(46 баллов)
0

Дякую Дуже Сильно!!!!!!!!!