Для класу купили 48 зошитів по 3 грн за кожний і 72 зошити за ціною в три рази дорожщою...

0 голосов
56 просмотров

Для класу купили 48 зошитів по 3 грн за кожний і 72 зошити за ціною в три рази дорожщою яка вартість зошитів


Математика (38 баллов) | 56 просмотров
Дан 1 ответ
0 голосов

48*3=144грн ціна 48 зошитів
3*3=9 грн ціна одного з 72 зошитів
72*9=648ціна 72 зошитів
648+144=792вартість зошитів

(170 баллов)