28:4=7. /Оленка купила наклейки за одною ціною і заплатила за них 28 гривень. Ціна кожної наклейки — 7 грн. Скільки наклейок купила Оленка? 28:7=4 наклейки./ Оленка купила 4 наклейки по 7 гривень. Скільки потратила Оленка? 7*4=28 на 28 грн купили/ Бери будь ласка!!!