купили 9 кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1...

0 голосов
119 просмотров
купили 9 кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн

Математика (45 баллов) | 119 просмотров
0

1)6*7=42 2)(87-42)/5=9(грн)

0

1)6*7=42 2)(87-42)/9=9

Дан 1 ответ
0 голосов

1)6*7=42гр -вартість 6 кг цибулі
2)87-42=45гр - вартість 9 кг картоплі
3)45:9=5грн - ціна 1 кг картоплі